Robotla Tıkanıklık Açma

Tıkanıklıklar artık insanların korkulu rüyası olmaktan çıkmış durumda. Evinizde, işyerinizde ya da binanızda her hangi bir giderinizde tıkanıklık mı oluştu? Bu durum ile nasıl mücadele edeceğinizi ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Yüklenmek zorunda olduğunuz zararınızın daha da artması riskini göze almadan hemen bir uzman firmadan yardım almaya çalışın. Firmalardan destek alarak uzman ekipleri ve son teknoloji modern makineleri ile sizlere hiç zaman kaybettirmeden yardımcı olmalarını sağlayın. Öncelikle elektronik cihazlarla tespit yapılmaktadır. Sonrasında ise nokta atışı yapılarak tıkalı alana robot cihazlarla ulaşılmaktadır. Böylece de tıkanıklığı gidermek için gerekli müdahaleler yapılmaktadır. Mümkün olduğunca kırma işlemi yapılmadan gerçekleştirilen bu tarz müdahaleler ile meydana gelebilecek birçok maddi kayıptan da korunmuş oluyorsunuz.

Hemen Arayın! 0216 391 88 88

Robotla Tıkanıklık Açma

Binalarda, evlerde ve işyerlerinde en çok rastlanan problemlerin başında tesisatta kullanılan borularda ortaya çıkan tıkanıklıklar gelmektedir. Bu sorun hayatınızı tam anlamıyla kâbusa çevirebilir. Yaşadığınız bu geçici sıkıntıdan kurtulmanın en güvenli ve en kısa yolu mümkün olduğunca kurumsal firmalardan hizmet almaktan geçmektedir. Bu firmalar son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en güvenli hizmeti sunmaktadır. Son teknolojiden faydalanarak tasarlanan cihazlar sayesinde yaşanan bütün sorunlar çok kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılmaktadır.

Yani teknik servis veren uzman firmalar aracılığı ile alacağınız hizmetler lavabo, küvet ve tuvaletlerinizde meydana gelen tüm tıkanıklık problemlerinizi tamamen kalıcı olarak ortadan kaldırabilmektedir. Tıkanıklık açma robotu yardımı ile tıkanıklıklarınız hiçbir yerinizin kırılıp dökülmesine gerek kalmadan yapılabilmekte ve ekipler tıkanıklığı tamamen açtıklarından emin olduktan sonra kameralı görüntüleme cihazları yardımı ile hattı görüntüleme işlemini yapmaktadırlar.

İşyeri ya da konutlarınızda bu tarz bir sorun ortaya çıktığında mahalle aralarında hizmet veren tesisatçılardan hizmet alımı yapıldığında bazen çok büyük sorunlar meydana gelebilmektedir. Çünkü söz konusu tesisatçılar tıkanıklıkları açmak için yapacakları işlemlerle kırıp dökmeler meydana getirebilmektedirler. Sorunun giderilmesinin hemen ardından tesisatçı tarafından kırılan yerler için bir duvar ya da fayans ustasına ihtiyaç duyma olasılığınız oldukça yüksektir. Bu da tıkanıklık için cebinizden çıkacak paranın çok daha yüksek olmasına neden olmaktadır.

Kurumsal firmalar aracılığı ile alacağınız tıkanıklık açma hizmeti son teknoloji ile tasarlanan modern cihazlar aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Bu cihazlar detektörlü ya da kameralı olarak tasarlanmış cihazlardır. Bütün gider borularınızda meydana gelen tıkanıklıklar için kullanılabilen modern cihazlarla işlem yapan alanında uzman profesyonel ekipler işlemlerini oldukça kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırabilmektedir.

Bütün gider borularında zaman zaman meydana gelen tıkanıklıkların farklı sebepleri olabiliyor. Örneğin lavabo tıkanıklıklarının sebebi genel olarak yağlanmalardır. Lavabo tıkanıklarının birçoğu restoran ve otellerde çok daha sık yaşanmaktadır.

Tabi ki ev lavabolarında da yağlanmadan kaynaklanan tıkanmalar meydana gelebilmektedir. Tuvaletlerin tıkanma nedenleri ise genel olarak tuvalet kâğıtlarının ya da kadın pedlerinin tuvaletlere atılmasından kaynaklanmaktadır. Bütün bu cisimlerin parçalanarak tıkalı boruların açılabilmesi için en son teknolojiler kullanılarak tasarlanan cihazlardan yardım alınmaktadır. Tıkanıklığa neden olan ve boruların tıkanmasını sağlayan yabancı cisimler cihazlar yardımı ile parçalayarak sistemden uzaklaştırmaktadır. Yağlanma kaynaklı oluşan ortaya çıkan tıkanmalar ise ancak yüksek basınçlı su ile giderilebilmektedir.

Özetle tıkanıklık açma işlemleri artık kameralı ve akustik cihazlar nedeni ile hiçbir yer kırılmadan ve kirlenmeden gerçekleştirebilmektedir. Boruları tıkayan tüm yabancı cisimler söz konusu cihazlar yardımı ile temizlenmektedir. İşlem oldukça kısa bir süre zarfında tamamlanmaktadır ve işlem sonrasında söz konusu yabancı atıklar parçalanır ve kanalizasyon sistemine gönderilir.

İstanbul Anadolu Yakası 0216 391 88 88

İstanbul Avrupa Yakası 0212 621 88 88

Tuvalet Tıkanıklıkları Açma

En sık tıkanma probleminin yaşandığı bölgeler tuvaletlerdir. Bunun sebebi tuvaletlerin içerisine atılmış tuvalet kâğıtlarının, kadın pedlerinin ve benzeri maddelerin gider borusuna takılıp kalmasıdır. Özellikle klozetlerde kullanılan s şeklinde ki boru nedeni ile tüm yabancı cisimler bu bölgede toplanmaktadır. Dolayısı ile su akışı engellenir. Bunun neticesinde de tuvalette görülebilen en büyük sorun su basmalarıdır.

Tıkanıklıkların meydana gelmesinde büyük bir paya sahip etken ise tesisatların döşenmesi esnasında içerisinde kalan beton ve moloz parçalarıdır. Bu tarz yabancı cisimler özel makineler ile parçalanarak tesisat sisteminizden tamamen uzaklaştırılır ve sorun köklü olarak ortadan kaldırılır.

Banyo Tıkanıklıkları Açma

Evlerimizin banyolarında ortaya çıkan tıkanıklık sorunları genel olarak kireçlenmeden kaynaklanmaktadır. Eğer tıkanıklıklara neden olan bu kireçler kalıcı olarak temizlenmez ise beraberinde büyük sorunlar meydana gelebiliyor. Tıkanıklık açma işlemi için yardım alacağınız uzman firmaların profesyonel personelleri bu işlemleri son modern cihazlarla gerçekleştirmektedir

Kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanıklıklar için de yapılacak tıkanıklık açma işlemlerinde son teknolojinin mucize ürünleri olarak görülen özel tasarlanmış görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Kanalizasyonlarda oluşan bu tarz sorunlarda da kurumsal firmalar aracılığı ile alacağınız destekler ile artık sıkıntı olmaktan tamamen çıkabilmektedir. Üstelik söz konusu tıkanıklıklar oldukça kısa sayılabilecek bir zaman zarfında gerçekleştirilebilmektedir.

Kanalizasyon tıkanıklıklarında yine tabi ki görüntüleme robotları devreye sokulmaktadır. Bu robotların sahip olduğu aparatlar aracılığı ile sorunun oluştuğu yer tespit edildikten sonra soruna sebebiyet veren yabancı cisimlerde parçalanır ve kanalizasyon sistemine gönderilir. Bu cihazlar bahçe gibi açık yerlerde meydana gelen sorunların üstesinden gelebildiği gibi kapalı alanlarda meydana gelen tıkanıklıklar için de oldukça faydalıdır. Cihazlar yardımı ile iki metre yerin altında bulunan tıkanıklıklarda kolayca tespit edilebilmektedir. Bu sayede kazma işlemine de gerek kalmadığı için bahçenizde hiçbir kötü görüntüyü de üstlenmek zorunda kalmazsınız.

Tıkanıklık açma işlemi denildiğinde ilk akla gelen şeyler hiç şüphesiz ki pompalar ve lavabo aç tarzı kimyasallardır. Ancak bu tarz kimyasallar genel olarak yağlanma problemini geçici olarak ortadan kaldırdığı için sağladığı çözümde geçici olmaktadır. Lavaboları açmak için kullanılan pompalar ise tıkanıklık probleminizi daha da kronikleştirmekten başka bir işe yaramamaktadır. Çünkü tıkanıklığı gidermek için kullanacağınız pompa tıkanıklığı meydana getiren cismi çok daha ileriye iterek sorunu daha da büyütebilmektedir. Bu sebeple bu tarz tıkanıklık sorunları ile karşı karşıya geldiğinizde mutlaka uzman kuruluşlardan destek almaya dikkat etmek tavsiye edilmektedir.

Hemen Arayın! 0216 391 88 88

Rögar Açma

Teknolojinin sağladığı tesisat kolaylıklarından biri de kameralı rögar açmadır. Bu birçok kişi için oldukça merak uyandıran bir durumdur. Bu yöntem ile rögar açma için işinin uzmanı olan ekipler gelir. Söz konusu kameralı cihazın kurulumu gerçekleştirilir. Kameralı olan bir takım rögarın içerisine yerleştirilmektedir. Bu ekipman daimi olarak hareket ettiği için tıkanıklığın nereden meydana geldiği ve rögarın durumun ne olduğu hakkında kolaylıkla bilgi edinilebilir. Tıkanıklığın meydana gelen yerin tespit edilmesinden sonra gelen ekipler söz konusu yere müdahale ederek tıkanıklığı temizler. Bu yöntem gerçekten de zordur. Bu nedenle bu yöntemleri uygulayan ekiplerin işlerinde profesyonel ve işinde uzman kişiler olması gerekmektedir.

Birçok firma elemanlarına bu konuda sürekli olarak eğitim vermektedirler. Bu amaçla hizmet veren firmalardan birinin seçilmesi ile rögarınızın tıkanıklığının teknolojik imkânlarla gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Bu konuda kimi firmalar evinizdeki taş ve boruları kırarak müdahale etmeye çalışabilmektedirler. Ancak bu çalışma şekli ekstra olarak iş çıkaracaktır. Teknoloji çağının bizlere sunmuş olduğu modern cihazlar yardımı ile hayatınızı çekilmez hala getiren tüm tıkanıkların giderilmesi artık oldukça kolay bir süreçtir.

İstanbul Anadolu Yakası 0216 391 88 88

İstanbul Avrupa Yakası 0212 621 88 88

Soru ve görüşler (1)

Robotla Tıkanıklık Açma hakkında görüşler ve sorular
  • 1 sene önce

    Hayirli geceler.mutfak gideri tikandi su geri basiyor. Istanbul bagcilarda evimiz.tikaniklik gider acma ucretiniz nedir?

    Yanıtla -
  • Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek