Tuvalet Tıkanıklığı Açan Firmalar

Tuvalet tıkanıklığı açan firmalardan biri olan firmamız, kullandığı teknolojik cihazlar ile kırmadan tuvalet tıkanıklığı açan firmadır. Tuvalet tıkanıklığı açan firmalar arasında en fazla servis aracı sahip olan firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açan Firmalar

Robotla tuvalet tıkanıklığı açan firmaların sayıları her geçen gün artmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açılırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için de, tıkalı tuvalet açan firma hiçbir yeri kırmamalıdır. Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açan firmalardan biri olan firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Robotla tuvalet açan firmalarda, robot cihaz bulunmaktadır. Robot cihaz teknolojisi sayesinde kırmadan tuvalet tıkanıklığı açmak mümkündür.

Robot cihazda bulunan yayın ucuna farklı aparatlar takılabilmektedir. Tuvalet tıkanıklığına sebep olan yabancı cisme göre, bu aparatlar görev yapmaktadır. Robot cihaza takılan aparatlar; parçalama ve çekip çıkarma görevi görürler.

Organik bir cisimden dolayı tuvalet tıkanmışsa, parçalama görevini yapan aparat robot cihazdaki yayın ucuna takılır. Ancak bez veya saç gibi cisimlerden dolayı tuvalet tıkanmışsa, bu cisimler parçalanamadığı için çekip çıkartılması gerekir. Tuvalet tıkanıklığına sebep olan bu bez veya saçın çekip çıkartılması, robot cihazdaki yayın ucuna takılan aparatla mümkündür.

Robotla tuvalet açan firma bu olaya dikkat etmesi gerekir. Aksi durumda robotla tuvalet tıkanıklığı açan firma, tuvalet tıkanıklığını açmak için gereğinden fazla zaman harcar. Firmamız bu konuda çok hassas bir firmadır. Robotla tuvalet açan firmamız, tıkanıklığa sebep olan cismi belirlemek için kameralı görüntüleme cihazı kullanmaktadır.

Kameralı Tuvalet Tıkanıklığı Açan Firma

Kameralı tuvalet açan firmada kameralı görüntüleme cihazı olması şarttır. Kameralı görüntüleme cihazı, tıkalı tuvalet açma işleminin her aşamasında kullanılması gereken çok önemli bir cihazdır.

Kameralı tuvalet tıkanıklığı açan firmalar, tuvalet tıkanıklığını açmadan önce tıkanıklığa sebep olan olayı tespit etmek zorundadırlar. Tuvalet tıkanıklığına sebep olan olumsuz durumun tespit edilmemesi demek, olaya nasıl müdahale edilmesi gerektiğini bilmemek demektir.

Yukarı da belirttiğimiz gibi, tuvalet tıkanıklığına sebep olan cisme göre robot cihazdaki yayın ucuna uygun aparat takılır. Tıkanıklığa sebep olan cismi belirlemek için kameralı görüntüleme cihazı kullanılması gerekir. Kameralı tıkalı tuvalet açan firmalarda kamera olmaması, tıkanıklığın kesin olarak açılmayacağı anlamına gelir.

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açan firmalardan biri olan firmamız, tuvalet tıkanıklığını açma işleminin her aşamasında, kameralı görüntüleme cihazı kullanmaktadır.

Kameralı görüntüleme cihazının kamerası tuvaletin girişinde pimaş borusunun içine gönderilir. Kameralı cihazın kamerasının ucunda güçlü LED aydınlatmalar bulunmaktadır. Bu aydınlatma sayesinde, pimaş borusunun içinin karanlık olması bir soruna sebep olmaz. Kameralı görüntüleme cihazının kamerasının görüntüleri, cihazın monitörüne aktarılır. Bu sayede pimaş borusunun içi rahatlıkla görülebilmektedir. Ancak, kameralı görüntüleme cihazını kullanan personelin deneyimli olması şarttır. Çünkü monitördeki görüntülerin yorumlanması kolay değildir. Montördeki görüntülerde neyin ne olduğunu iyi bilmek gerekir. Aksi durumda yapılan çalışmalar gereğinden fazla uzayacaktır.

Kameralı görüntüleme cihazının diğer avantajı ise; elde edilen görüntülerin video ya da resim formatında kayıt edilebilmesidir. Müşterilerimizin istemesi durumunda, bu görüntüler resim veya video formatında müşterilerimize sunulmaktadır.

Kameralı tuvalet tıkanıklığı açan firma, tuvalet tıkanıklığı açıldıktan sonra kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş borusunun içini kontrol etmelidir. Tıkanıklık açıldıktan sonra kamera ile kontrol yapmak son derece önemli bir durumdur. Çünkü yapılan ikinci kontrol sayesinde, tuvalette tıkanıklık dışında başka sorun olup olmadığı tespit edilebilir.

Yapılan kontrollerde; pimaş borusunda kırık tespit edilebilir, pimaş borusunda yağlanma tespit edilebilir, gider borusunun ek yerlerindeki contalarda sorunlar tespit edilebilir, tuvalet borusunun eğiminin yetersiz olduğu tespit edilebilir veya kullanılan tıkanıklık açıcı kimyasallar yüzünden pimaş borusu buruşmuş olabilir ya da erimiş olabilir.

Bu sorunların tamamı tıkanıklık yaşanmasına sebep olabileceği gibi su kaçağına da sebep olabilir. Tıkalı tuvalet açan firmalar bu durumlara çok dikkat etmelidir.

Tıkalı tuvalet açan firmamız, bu durumlara dikkat etmektedir. Böyle durumların tespit edilmesi durumunda, müşterilerine ayrıntılı rapor sunmaktadır. Robotla tıkalı tuvalet açan firmalardan biri olan firmamız, kamera ile yapılan kontrollerde bir sorun tespit etmesi durumunda onarım çalışmalarını da kendisi yapmaktadır.

Kırmadan tıkalı tuvalet açan firmamızın onarım ekipleri tecrübeli ve işlerinde uzman olan kişileridir. Tesisat sisteminizde yapılması gereken bütün onarımları büyük bir hassasiyetle yaparlar. Ayrıca onarım sırasında fayans döşenmesi gerekirse, fayans döşeme gibi işleri de yapmakta uzman olan ekiplerimiz onarım çalışması bittikten sonra kullanıma hazır olarak sizlere teslim ederler.

Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açan Firmamız

  • İSO9001 belgesine sahip tek tesisat firmasıdır.
  • En geniş servis ağına sahip firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.
  • İstanbul’un tüm ilçelerine en geç 2 saat içinde ulaşarak çalışmalara başlamaktadır.
  • Ayrıca İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermesine rağmen fiyat farkı almamaktadır.
  • Yaptığı onarımları bir yıl garanti altına almaktadır. Bir yıl içinde çıkabilecek bütün sorunları ücretsiz olarak gidermektedir.
  • Tıkalı tuvalet açan firmamız aynı zamanda; kırmadan su kaçağı tespiti, görüntülü lavabo açma, pis koku tespiti, kayıp logar yeri tespiti, logar borusu tıkanıklığı gibi birçok tesisat hizmetini vermektedir.

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açan firma arıyorsanız ve işini özenle yapmasını istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelerek çalışmalara başlarlar.

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek