Su Kaçağı Tespiti Bulma Tamir Servisi

Eviniz de veya iş yerinizde meydana gelen su kaçağı sorunları eskisi gibi uzun uğraşlar ve yüksek maliyetler ödemenize gerek kalmadan artık çok kısa süre içerisinde halledilebilir. Günümüz teknolojisi su kaçağı tespiti için gerekli donanımları karşılamaktadır. Su kaçağı tespiti bulma tamir servisi firmamız tarafından sağlanmakta olup, su kaçağı tespitini oldukça kısa bir süre içerisinde noktasal olarak yerini tespit eder ve onarımını yapar.

Su Kaçağını neden meydana gelir?

  • Geceleri şebeke suyundaki basıncın artması sonucu boruların ek yerlerinde kaçak oluşması
  • Tesisat boruları döşenirken ustadan kaynaklanan hatalar
  • Fabrikasyon hatalı boruların döşenmesi
  • Oturduğunuz yapıda çökme, hasar sonucu tesisatın zarar görmesi
  • Atık su giderlerinin ek yerlerinde bulunan contaların görevlerini yerine getirmemeleri

Su kaçağı evinizdeki herhangi bir tesisattan kaynaklanıyor olabilir. Temiz su tesisatında, kalorifer tesisatında veya atık su gideri diye bilinen pimaşlardan dolayı kaçak oluşabilir. Bu tür kaçakların eskiden tespit edilememesi sonucu her yer kırılıp dökülürdü. Fakat firmamız teknolojik donanımlarla hem temiz su tesisatlarınızı hem de pis su giderlerinizi kontrol ederek su kaçağının olduğunu noktayı kısa bir süre içerisinde tespit eder.

Su Kaçağı Tespiti nasıl yapılır?

Gelen servis ekibimiz öncelikle kaçağın hangi tesisatta olduğunu anlamaya çalışır. Bunun için birkaç test yapar, ardından su kaçağının olduğu tesisatı incelemeye başlar.

Temiz su tesisatındaki kaçaklar akustik dinleme cihazları ile tespit edilir. Yüksek frekanslı bu cihazlar suyun geldiği noktayı bize göstererek su kaçağı tespitini yaparız. Fakat su kaçağı pis su giderlerinde ise, bilgisayar destekli kameralarımız ile pis su hattınız görüntülenerek kaçağın olduğu noktayı buluruz.

Su kaçağı tespiti bulma tamir servisi hem temiz su tesisatını hem de pis su giderlerini inceleyerek kaçağın yerini bulur ve onarım için sizden onay ister. Dilerseniz su kaçağının olduğu noktayı kendi tesisatçınıza dilerseniz de gelen ekibimize yaptırabilirsiniz.

Su Kaçağı Tamir Servisi

Firmamızın su kaçağı sorunları için tamir servisleri bulunur. Bu nedenle tesisat konusunda uzmanlaşmış servis personellerimiz garantili bir biçimde su kaçağının olduğu noktayı tespit ederek tamirini yapacaktır. Tamir işlemi için ekibimiz sizden onay aldıktan sonra yapmaya başlar ve yaptığı tamir için 1 yıl garanti verir. Firmamız tamirini yaptığı noktada daha sonra tekrar oluşabilecek sorunlar için garanti verir ve sorun olması halinde hiçbir ücret talep etmeden tekrar gelip tamirini yapar.

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek