Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Kırmadan su kaçağı tamiri, günümüz teknolojisi ile artık mümkün. Birçok soruna sebebiyet veren su kaçakları kırmadan dökmeden tespit edebilmek gelişen teknoloji ile artık çok kolay. Akustik dinleme cihazları ve bilgisayar destekli kameralar ile kırmadan su kaçağı tespit edilebiliyor.

Su kaçağı genellikle geceleri şebeke suyu basıncının artması ile ortaya çıkmaktadır. Kaçağa sebep olan diğer unsurlar ise kullanılan malzeme ve işçiliktir. Su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız, kaçağın olduğu noktayı kırmadan dökmeden tespit etmektedir. Alanında eğitimli personellerden oluşan firmamız tesisatla ilgili birçok soruna çözüm buluyor. Su kaçağı gibi sorunlar için firmamızı arayabilir, servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Su Kaçağı Kendini Nasıl Belli Eder?

  • Alt kat komşunuzun tavanında sararmalar ve su akması
  • Tüm musluklar ve suyu kullanan cihazlar (Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi vb) kapalı konumda olmasına rağmen su sayacı dönüyorsa
  • Beklenmedik bir biçimde yüksek su faturası gelmesi

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız son teknolojik akustik dinleme cihazları ve bilgisayar destekli kameralar kullanarak kaçağı tespit etmektedir. Hiçbir yere zarar vermeden kaçağın olduğu nokta tespit edilir ve ardından istenirse onarım işlemi de gerçekleştirilir. Firmamız yapılan onarımlar için garanti vermektedir.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Uygun fiyat politikasıyla su kaçağı tespiti yapan firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine aynı fiyat ile hizmet vermektedir. Su kaçağı tespiti fiyatı için firmamızı arayarak veya canlı destek hattından müşteri temsilcimize sorabilirsiniz.

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek