Gider Tıkanıklığı Açma Büyükçekmece

Büyükçekmece ilçesinde faaliyet gösteren firmamız, tıkanıklık açma konusunda yıllardır hizmet vermektedir. Büyükçekmece ilçesi ve çevre ilçelerde meydana gelen sorunlarda ilk tercih edilen firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

Pimaş Açma Büyükçekmece

Pimaş tıkanıklıkları, ertelenmesi mümkün olmayan sorunlardandır. Sorun devam ettiği sürece sıkıntılar artmaktadır. Evde tıkanıklık açma yöntemleri çözüm için pratik görünse de çoğu kez zaman kaybı ile sonuçlanmaktadır. Zaman kaybı yaşanmasının yanında çok azı çözümle sonuçlanmaktadır.

Pimaş tıkanıklığı içinde en sıkıntılı olanı hiç şüphesiz ana gider hattı tıkanıklığıdır. Diğer tıkanıklıkları açmak için uygulanan yöntemler olmasına rağmen ana gider hattı tıkanıklığında uygulayacağınız yöntem bulunmamaktadır. Ana gider hattı tıkanıklığı için en pratik ve maliyetsiz çözüm; firmamız ile iletişime geçmenizdir. Uzman kadrosu ile robot cihazlar sayesinde en kısa sürede ana gider hattı tıkanıklığını açmaktadır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Büyükçekmece

Lavabo tıkanıklığı sık başımıza gelen sorunlardan biridir. Lavabo tıkanıklığının sık yaşanmasının nedeni, çok kullanıldığı için ve “bir şey olmaz” düşüncesi ile katı atıkların atılmasından kaynaklanır. Bu katı atıklar; kıllar, tabaklardaki yemek atıkları ve atık yağdır.

Lavaboya dökülen yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Aksine pimaş borusunun içinde birikerek sertleşmeye başlar ve zamanla boru çapının daralmasına sebep olur. Bazı kullanıcılar, lavaboya sıcak su dökerek atık yağın erimesini sağlar. Bu yöntem, yakın mesafedeki yağı eritmektedir. Eriyen yağlar daha derinlerde tekrar donmaktadır.

Yağdan kaynaklı lavabo tıkanıklığında, tıkanıklık açıldıktan sonra mutlaka pimaş yıkaması yapılmalıdır. Pimaş borusunun yağdan temizlenmesi sık sık meydana gelen tıkanıklığa engel olacaktır.

Firmamız Büyükçekmece ilçesinde pimaş yıkama işlemi için, pimaş yıkama makinesi kullanmaktadır. Makine sayesinde pimaş borusu içine 200 bar basınca kadar tazyikli su püskürtülerek pimaş borusunun ilk günkü gibi temiz olmasını sağlanır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Büyükçekmece

Lavabo tıkanıklığı meydana geldiğinde bir süreliğine ertelenebilir, ancak aynı durum tuvalet tıkanıklığı için söz konusu değildir. Tuvalet tıkanıklığının hemen açılmaması durumunda zamanla taşma meydana gelir. Ayrıca insan sağlığı açısından da riskleri bulunmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı genelde; ped, bez parçaları, rulo halindeki tuvalet kâğıtları, erimeyen kalitesiz tuvalet kağıtları, özellikle çocukların tuvalete attığı yabancı cisimlerden dolayı tıkanır. Fark edildiği gibi genelde kullanım hatalarından kaynaklanmaktadır. Bunların dışında; inşaat atıkları(kurumuş harç, tuğla parçaları vb.) ve borunun eğimsiz olmasından kaynaklanan tıkanıklıklarda söz konusudur.

Büyükçekmece Neden Bizi Tercih Ediyor?

  • Tıkanıklık için kullanılan teknolojiyi Türkiye’ye getiren ilk firmadır.
  • İSO9001 belgesine sahip tek tesisat firmasıdır.
  • Türkiye’de 15 servis aracı ile en geniş mobil ağına sahip firmadır.
  • Robot cihaz ile tıkanıklık açıldıktan sonra, kameralı görüntüleme cihazı ile gerekli kontrolleri yapan birkaç firmadan biridir.
  • Büyükçekmece ve çevre ilçelere haftanın 7 günü hizmet vermektedir.
  • Referanslar sayfasında görülen firmalara düzenli olarak hizmet vermektedir.
  • Onarım gerektiren durumlarda, onarım ekibi ile bütün onarımları yaparak garanti altına almaktadır.
  • Müşterileri ile iletişime geçerek talep ve şikâyetleri kayıt altına almaktadır.

Verdiğimiz hizmetler, hizmet ücretleri, garanti kapsamına giren durumlar, kullandığımız cihazlar ve daha fazlası hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek