Lavabodan su geri gelmesi

Lavabodan su gelmesi, lavabo giderinin tıkanmasına işarettir. Bu tür bir problem ile karşılaşmanız durumunda lavaboyu açmak için deneyeceğiniz bazı yöntemler olsa da büyük olasılıkla başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Lavabo giderinden su geri geliyorsa, lavabo sifonlarının ağzı contaya tam oturmamışsa bu alanlardan da akmış demektir. Kimi zaman bulaşık makinesi ve çamaşır makinesine geri dönebiliyor.

Lavabo neden tıkanır?

 • Yemek atıklarını ve yağlarını lavaboya döküyorsanız
 • Çay posasını lavaboya döküyorsanız
 • Lavabo giderinizde eğimsizlik var ise
 • Gider hattında uzun kullanıma bağlı olarak kalıntıların gideri tıkanması

Lavabodan su geri geliyorsa profesyonel bu alanda hizmet veren tesisat firmamızı arayabilirsiniz. İstanbul’un hangi bölgesinde olursanız olun kısa süre içerisinde ekibimiz adresinizde olur. Servis kaydı oluşturmak için bizi arayın

Hemen Arayın! 0216 391 88 88

Arada sırada lavabodan su geliyor!

Ara sıra lavabodan su geri geliyorsa ve kendiliğinden çözülüyorsa, bulunduğunuz apartmanın veya iş yerinin üst katlarda yoğun olarak gider hattı kullanılıyorsa ve gider hattında tıkanma belirtileri varsa bu sorun ortaya çıkar.

Uzmanından destek alın

Lavabodan su geri geliyorsa çaresi lavabo tıkanıklığını açan bu iş için özel olarak üretilmiş olan kanal açma makineleridir. Bunun yanı sıra bu işi profesyonel olarak yapan kendini ispatlamış bir ekip bulmanız gerekmektedir. Firmamız geniş servis ağı sayesinde size en hızlı hizmeti verecektir.

Bize ulaştığınızda size en yakın ekibi yönlendirip çok geçmeden sorununuzu çözüyoruz. Ekiplerimiz tam donanımlı olduğu için karşılaşacağı herhangi zor bir duruma da hemen çözüm üretebilir. Bu işin en önemli kısmı ise işin doğru ve eksiksiz yapıldığına emin olabilmenizdir. Bunu da kameralar aracılığı ile sağlıyoruz. Yapılan tıkanıklık açma işlemini boru içini görüntüleyen kameralarımız sayesinde kendi gözlerinizle görüyorsunuz. Buda bize gözünüz kadar güvenebileceğinizi size gösteriyor.

Soru ve görüşler (3)

Lavabodan su geri gelmesi hakkında görüşler ve sorular
 • 6 sene önce

  Mutfak gideri su kaçırıyor. Lavabodan gelen su neden geri gelir.

  Yanıtla -
  1. Mutfak gideri su kaçırıyorsa, lavaboda tıkanıklık olabilir. Musluğu açtığınız zaman, lavabo giderine giren su tıkanıklığın olduğu kısma gelip geri gelerek mutfak gideri su kaçırıyor olabilir.
   Kesin bilgi verebilmemiz için kameralı görüntüleme cihazı ile lavabo borusunun içini kontrol etmemiz gerekir.

   Yanıtla -
 • 8 sene önce

  merhaba, mutfak lavabosundan su geri tepiyor. bu sorunu nasıl çözebilirim?

  Yanıtla -
 • Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek