Gider Tıkanıklığı Açma Başakşehir

Başakşehir ilçesinde haftanın 7 günü hizmet veren firmamız, her türlü tıkanıklık sorunlarına kesin çözüm bulmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma ve lavabo tıkanıklığı açma işlemlerini büyük bir titizlikle yürüten firmamız, 15 servis aracı ile İstanbul geneline fiyat farkı almadan hizmet vermektedir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Başakşehir

Başakşehir’de tıkalı tuvalet açma yöntemleri için, pratik ve ucuz olduğunu düşündüğümüz birçok yöntem bulunmaktadır. Uygulanan yöntemlerin çok işe yaramamasının yanı sıra bazı zararları da bulunmaktadır.

En sık karşılaştığımız zarar, pimaş borusunun büzüşmesi veya erimiş olmasıdır. Bunun nedeni kimyasal pimaş açıcılardır. Güçlü asit özelliği olan bu kimyasallar, sık kullanıldığında pimaş borularını büzüştürür. Çok daha fazla kullanıldığı durumlarda borunun eridiği bile gözlemlenmiştir.

Tuvalet tıkanıklığını açmak için kullanılacak en sağlıklı yöntem; hiç şüphesiz robot cihazdır. Firmamız robot cihaz ile tıkanıklık açma konusunda yılların deneyimine sahiptir. Yaptığı işlemlerden sonra, çalışma alanını da temizleyerek müşterilerine bilgi vermektedir.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Başakşehir

Lavaboya atılan yemek atıkları ve yağ nedeniyle, Başakşehir ilçesinde lavabo tıkanıklığı sık karşılaşılan bir durumdur. Yemek atıkları genelde lavabo sifonunda birikerek tıkanıklığa neden olmaktadır. Lavabo sifonunun çıkarılıp temizlenmesi ile sorun rahatlıkla çözülür. Ancak bu durum atık yağ için geçerli değildir. Çünkü atık yağ, pimaş borusuna yapışır. Zamanla yeni katmanlar oluşur ve pimaş borusunun iç çapı daralmaya başlar. Pimaş borusunun iç çapı daraldığı için sık sık tıkanıklığa neden olur. Bu sorunu çözmek için mutlaka pimaş yıkaması yapılmalıdır.

Firmamız, tıkanıklık açmak için robot cihaz kullanmaktadır. Robot cihazın bir özelliği de tıkanıklığın türüne göre farklı başlık takılabilmesidir. Böylece lavabo tıkanıklığı kesin olarak açılmaktadır. Ayrıca tıkanıklık açma çalışmalarından sonra kameralı görüntüleme cihazı ile borunun içine bakılır. Kameralı görüntüleme cihazı ile borunun içinde birikmiş yağ tabakası olup olmadığı da tespit edilir.

Yağlanma meydana gelmişse, pimaş yıkamasının gerekliliği anlatılır. Müşteri pimaş yıkama işlemini kabul ederse, pimaş yıkama işlemi başlar.

Pimaş yıkama makinesinde bulunan, basınca dayanıklı hortum pimaş borusunun içine gönderilir. Hortumun ucunda özel bir başlık bulunur. Bu başlık sayesinde pimaş borusuna 200 bar basınca kadar tazyikli su uygulanır. Böylece pimaş borusundaki yağ tamamen temizlenir. Yıkama işleminden sonra tekrar kameralı görüntüleme cihazı ile kontrol sağlanır.

Referanslar sayfamızda da görüldüğü gibi; özellikle gıda sektörünün öncü firmalarına bu hizmeti daha sık vermekteyiz.

Pimaş Açma Başakşehir

Tuvalet ve lavabo tıkanıklığının dışında; yer süzgeci, duşa kabin, balkon gideri ve ana hat gideri de tıkanmaktadır. Bütün gider tıkanıklıklarını açmak için robot cihaz kullanılır.

Ana gider hattı tıkanıklığı, diğer tıkanıklık türlerine göre daha uğraştırıcıdır. Bunun sebebi; bütün binanın giderlerinin birleştiği yer olması ve genelde binanın altından geçiyor olmasıdır. Bazı durumlarda logar yeri bilinmediği için logar tespiti yapılması da gerekir.

Logar tespiti için detektör cihazı kullanılır. Detektör ile logar yeri tespit edildikten sonra robot cihazla tıkanıklığa müdahale edilir.

Firmamızın Başakşehir İlçesinde Tercih Edilmesinin Sebepleri

  • Tesisat sektörünün öncü firması konumundadır.
  • İstanbul dışında, Ankara ve İzmir’de de şubeleri bulunmaktadır.
  • Referanslar sayfasında görülen firmalara düzenli olarak hizmet vermektedir.
  • İSO9001 belgesine sahip tek tesisat firmasıdır
  • Bütün onarım işleri, onarım ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.
  • Yapılan onarımlar garanti altına alınmaktadır.
  • 15 servis aracı ile Türkiye’nin en büyük mobil ağına sahip firmasıdır.

Ayrıntılı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek