Gider Tıkanıklığı Açma Esenyurt

Esenyurt’ta tıkanıklık açma işlemlerini robot cihaz ile gerçekleştiren firmamız, haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Tıkanıklık açma işlemleri ertelenemeyeceği için, firmamız en hızlı şekilde hizmet verme gayret içindedir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Esenyurt

Esenyurt ilçesinde tuvalet tıkanıklığı için çağırdığınız mahalle tesisatçılarının kullandığı yöntemleri sizde kullanabilirsiniz. Kullanılan yöntemler uğraştırıcı olabileceği gibi kesin sonuçta vermeyebilir. Çünkü tıkanıklık derinlerde olursa, lavabo açma teli ulaşamaz. Pompanın basıncı o noktaya yetişmez. Kimyasal lavabo açıcılar, o noktaya ulaşana kadar özelliğini kaybeder.

Uygulanan yöntemlerin işe yaramaması durumunda, mahalle tesisatçılarının uygulayacağı tek çözüm yolu pimaş borusunu söküp yeni boru takmak olacaktır. Bu iş hem maliyetli hem de zaman alan bir iştir.

Bugün kullanılan en etkin yöntem, hiç şüphesiz robot cihazla tıkanıklık açmaktır. Robot cihaz sayesinde hem maliyetiniz azalar hem de uzun süre tadilatın bitmesini beklemek zorunda kalmazsınız. Firmamız robot cihazla tıkanıklık açma işlemini Türkiye’ye ilk getiren firmadır. Yıllardır kullandığı bu yöntem sayesinde, tuvalet tıkanıklığı açma konusunda en tecrübeli firmalardan biridir.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Esenyurt

Esenyurt lavabo tıkanıklığı açma işleminde de robot cihaz kullanılır. Ancak tuvalet tıkanıklığından tek farkı, robot cihaza daha ince yay takılmasıdır. İnce yay sayesinde, lavabo tıkanıklığını açmada daha fazla verim elde edilir.

Lavabo tıkanıklığı açma işleminde tıkanıklığı açmak tek başına yeterli olmayabilir. Bunun nedeni; özellikle mutfak lavabosuna dökülen yağ nedeniyle boru içinde yağ birikmesidir.

Firmamız boru içinde yağ olup olmadığını, kameralı görüntüleme cihazı ile tespit etmektedir. Boru içindeki yağ tespit edildikten sonra, pimaş yıkama makinesi ile borunun içi yıkanır. Yıkama işlemi ile boru içindeki yağ, kesin olarak temizlenir. Pimaş borusu ilk günkü gibi tertemiz olur.

Pimaş Açma Esenyurt

Esenyurt’ta pimaş tıkanıklığı açma işlemleri içinde, ana gider hattı tıkanıklığı da bulunmaktadır. Ana gider hattı tıkanıklığı tek daireyi ilgilendirmez. Bütün bina sakinlerinin sorunudur. Ana gider hattı tıkanıklığında binanın tamamı olumsuz olarak etkilenir.

Ana gider hattı tıkanıklığı; pimaş borusunun eğimsiz olması, bina sakinleri tarafından tuvalete atılan yabancı cisimler veya ana gider hattı borusunun çökmesi sonucu oluşmaktadır.

Türkiye’nin öncü tesisat firması olarak biz, bütün tıkanıklık türlerini açmaktayız. Pimaş tıkanıklığını açtıktan sonra mutlaka kameralı görüntüleme cihazı ile gerekli kontrolleri yapmaktayız. Kontroller sırasında; tıkanıklık dışında pimaş borusunda olan diğer sorunları da tespit etmiş oluruz.

  • Firmamız, tesisat sektörünün lider firmasıdır
  • Birçok firmanın aksine, tıkanıklık açıldıktan sonra kameralı görüntüleme cihazı ile gider hattını kontrol etmektedir.
  • Türkiye’de tesisat sektöründe İSO9001 belgesine sahip tek tesisat firmasıdır.
  • Tıkanıklık sonrası onarım yapılması gerekiyorsa, onarım ekibi tarafından bütün onarımlar yapılmaktadır. Kullanıma hazır bir şekilde teslim edilmektedir.
  • Firmamız tarafından yapılan onarımlarda bir sorun çıkması durumunda ücretsiz olarak tamir edilmektedir.
  • Referanslar sayfasında görülen uluslararası firmalara hizmet vermektedir.
  • Dünya çapında tesisat sektörünü takip ederek, yeni teknolojileri kullanmaktadır.
  • Saha ekipleri, yapılan işlerle ilgili merkezimize anlık olarak rapor göndermektedir.
  • Müşteri memnuniyeti için, müşterilerle iletişime geçerek şikâyet ve önerileri kayıt altına almaktadır.

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek