Gider Tıkanıklığı Açma Maltepe

Maltepe ilçesinde meydana gelen tıkanıklık sorunlarını kısa sürede ve kırmadan çözüme kavuşturan firmamız, Maltepe ilçesinde haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Maltepe

Tuvalet veya klozet tıkandıysa, uygulayabileceğiniz birkaç farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler; lavabo açma teli ile tuvalet tıkanıklığı açma yöntemi, pompa ile tuvalet tıkanıklığı açma yöntemi, lavabo açıcı ile tuvalet tıkanıklığı açma yöntemi gibi uygulanabilecek basit yöntemlerdir.

Çoğu zaman işe yaramayan bu yöntemler yanı sıra daha kesin sonuç veren yöntemlerde bulunmaktadır. Robot cihaz ile uygulanan bu yöntem sayesinde, hem zamandan hem de maliyetten kurtulmuş olursunuz. Firmamız, deneyimli personeli ile bu yöntemi; hiçbir tadilat masrafına fırsat vermeden pratik olarak uygulamaktadır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Maltepe

Lavabolar en çok kullanılan alanların başında gelmektedir. Bu nedenle en sık sorunların yaşandığı bölümdür. Bazen lavabodaki suyun yavaş akması bazen de hiç akmaması sorunu sık yaşanır. Lavabodaki suyun yavaş akması tıkanıklığın oluşmaya başladığı anlamına gelir. Eğer müdahale edilmezse, tıkanıklık gerçekleşir.

Lavabo tıkanıklığını açmak için; tuvalet tıkanıklığı açma yöntemlerini uygulayabileceğiniz gibi karbonat-sirke veya tuz-sirke ile lavabo açma yöntemlerini de uygulayabilirsiniz. Bu iki yöntem sadece lavabo tıkanıklığı için uygulanabilir ve sadece organik atıklar sonucu tıkanıklık meydana gelmişse işe yarayabilir.

Özellikle mutfak lavabosunun tıkanma nedenleri arasında en sık görülen neden atık yağdır. Bazen bilinçsizce atık yağı lavabolara dökeriz ve akıp gittiğini sanırız ancak yağ pimaş borularında birikir. Zamanla katılaşarak borunun çapının daralmasına neden olur. Böylece atık yağ yüzünden sık sık lavabo tıkanması meydana gelir.

Bu durumda tıkanıklığı açmak geçici bir çözüm sağlar. Pimaş borusunun içindeki yağın temizlenmesi gerekir. Bunu yapabilmek için özel olarak tasarlanmış, pimaş yıkama makinesi ile pimaş borusunun içindeki yağ ve diğer atıklar tamamen temizlenir. Firmamız bu yöntemi yıllardır uygulamaktadır. Maltepe ilçesinde oturuyorsanız ve lavabonuz sık sık tıkanıyorsa, bizimle iletişime geçerek pimaş yıkama işlemini talep edebilirsiniz.

Pimaş Tıkanıklığı Açma Maltepe

Pimaş tıkanıklığı genel bir kavramdır. Tuvalet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı pimaş tıkanıklığı olduğu gibi, banyo yer süzgeci tıkanıklığı, duşa kabin tıkanıklığı, balkon gideri tıkanıklığı ve ana gider hattı tıkanıklığı da pimaş tıkanıklığıdır. Ancak bu durumlar tuvalet veya lavabo tıkanıklığı gibi sık yaşanan sorunlardan değildir.

Firmamız, banyo yer süzgeci tıkanıklığı, balkon gideri tıkanıklığı ve duşa kabin tıkanıklığı için tuvalet ve lavabo tıkanıklığında uyguladığı yöntemin aynısını uygulamaktadır. Robot cihaz ile hiçbir zarar vermeden, pimaş tıkanıklığını açmaktadır.

Ana gider hattı tıkanıklığında da robot cihaz kullanılmaktadır. Ancak logar yeri bilinmiyorsa, logar yerinin tespit edilmesi gerekir. Logar yeri tespiti için kullanılan detektör ile kesin olarak logar yeri tespit edilir. Firmamız, detektör ile logar yeri tespitini uygulayan birkaç firmadan biridir.

Firmamız Maltepe’de Gider Tıkanıklığını Nasıl Açıyor?

  • İşinde uzman olan personelimiz ile robotla tıkanıklığı açıyoruz.
  • Tıkanıklığın türüne göre en uygun başlık kullanılır.
  • Tıkanıklık açıldıktan sonra, sadece birkaç firmada bulunan kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş borusunun içi kontrol edilir.
  • Kameralı görüntüleme cihazı ile tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı tespit edilir.
  • Kontrol sırasında, pimaş borusunda başka sorunların da varlığı tespit edilir.
  • Pimaş borusunda çatlak, eğimin yetersiz olması gibi sorunlar varsa müşterimiz bilgilendirilir.
  • Çatlak veya diğer sorunların onarımı da firmamızın onarım ekibi tarafından yapılmaktadır.
  • Firmamız tarafından yapılan onarımlar garanti kapsamına dâhildir.

Uyguladığımız yöntemler, ücretlendirmeler, kullandığımız cihazlar ve garanti kapsamına giren durumlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek