Gider Tıkanıklığı Açma Esenler

Esenler tıkanıklık açma yöntemleri, tıkanıklığın türüne ve yerine göre farklılık göstermektedir. Ancak evde uygulanan tıkanıklık açma yöntemleri çoğu zaman işe yaramamaktadır.


Teknolojinin tesisat sektörüne de girmesiyle; tuvalet tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma veya pimaş tıkanıklığı açma konularında uygulanan eski yöntemler artık çoğu kişi tarafından kullanılmamaktadır. Kullanılmamasının nedeni; eski yöntemlerin yorucu ve çoğu zaman sonuçsuz kalmasıdır.

Tesisat sektöründe, tıkanıklık açmak için robot cihaz kullanılır. Robot cihaz kullanımını ilk uygulayan firmamız, bu sayede tıkanıklığı kesin olarak açmaktadır.

Robot cihazda, pimaş borusuna zarar vermeyen özel bir yay bulunmaktadır. Tıkanıklığa sebep olan cismin türüne göre yayın ucuna farklı başlıklar takılmaktadır. Yay, pimaş borusunun içine gönderilir. Robot sayesinde yay dönerek ilerler. Böylece tıkanıklar açılmış olur.

Robot cihaz ile tıkanıklık açıldıktan sonra kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş borusu kontrol edilir. Kameralı görüntüleme cihazında bulunan aydınlatma ile boru iç rahatlıkla görünür. Pimaş borusunda bulunan başka sorunlarda böylelikle tespit edilir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Esenler

Firmamız, Esenler’de tuvalet tıkanıklığı açmak için haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Tuvalet tıkanıklığının ertelenmeyeceğini bildiğimiz için, hızlı hizmet vermek adına haftanın 7 günü çalışmaktayız.

Esenler veya çevre ilçelerde oturuyorsanız, telefonla arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz. Servis kaydı oluşturduktan sonra yoğunluk durumuna göre en geç 2 saat içinde servisimiz adresinize gelmektedir. Araçlarımız uydu takip sistemi ile takip edilmektedir. Bu sayede adresinize en yakın servisimize bilgi gönderilir.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Esenler

Esenler’de lavabo tıkanıklığı açma yöntemlerinde en çok kullanılan yöntem, kimyasal lavabo açıcılardır. Ucuz ve pratik bir yöntem gibi görünse de işin iç yüzü öyle değildir. Lavabo açıcılar asit olduğu için güçlü tahrip etkisine sahiptir.

Lavabo açıcıların sık kullanıldığı yerlerde, kameralı görüntüleme cihazı ile yaptığımız kontroller sırasında pimaş borusunun büzüştüğünü gözlemlemekteyiz. Daha fazla kullanıldığında ise pimaş borusunun eridiği bile gözlemlenmiştir.

Lavabo tıkanıklığı açmak için kullanılacak en sağlıklı yöntem robot cihazdır. Bu sayede hem hızlı hem de sorunsuz olarak lavabo tıkanıklığı açılmış olur.

Esenler Halkı Bizi Neden Tercih Ediyor?

  • Sağlam referanslara sahip Türkiye’nin lider tesisat firmasıyız.
  • Bu teknolojiyi Türkiye’ye ilk getiren firmayız.
  • Referanslar sayfamızda bulunan firmalar, düzenli olarak bizden hizmet almaktadırlar.
  • 15 servis aracımız ile en geniş mobil ağa sahip firmayız.
  • Servis personellerimiz, her tıkanıklık açma işleminden sonra merkezimize rapor göndermektedirler. Böylece olası sorunlar önceden tespit edilir.
  • Bazı tıkanıklık açma işlemleri tadilat gerektirir. Firmamızın bünyesinde bulunan onarım ekipleri ile bütün onarımları firmamız yapmaktadır.
  • Yapılan bütün onarımlar garanti altına alınmaktadır.
  • İş bitiminden sonra müşterilerimiz aranır. Böylece talep ve şikayetler kayıt altına alınır.
  • Firmamız, İSO9001 belgesine sahip tek tesisat firmasıdır.

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek