Gider Tıkanıklığı Açma Üsküdar

Üsküdar ilçesinde, meydana gelen tıkanıklık sorunları farklılık göstermektedir. Tıkanıklık açma yöntemleri, tıkanıklığın bulunduğu konuma ve tıkanıklığın türüne göre işe yaramayabilir.


Teknoloji hayatın her alanına girdiği gibi, tesisat sektörüne de girmiştir. Tuvalet tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma veya pimaş tıkanıklığı açma konularında uygulanan eski yöntemler artık çoğu kişi tarafından uygulanmamaktadır. Bunun sebebi ise; uygulanan yöntemlerin hem yorucu hem de çoğu zaman işe yaramamasıdır.

Bugün robot cihazla uygulanan yöntem kesin sonuç vermektedir. Robot cihazda bulunan çelik yay, özel başlığı sayesinde pimaş borularının içine gönderilir. Tıkanıklığın türüne göre farklı başlıkları bulunmaktadır. Robot cihaz sayesinde dönerek ilerleyen yay, tıkanıklığa sebep olan cisimlerin parçalanmasını sağlar. Parçalanan cisimler, su ile beraber logara akar.

Robot cihaz ile tıkanıklık açma işleminden sonra, kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş hattının içi kontrol edilir. Kamera üstünde bulunan özel led aydınlatmalar sayesinde, karanlık pimaş borusunun içi rahatlıkla görünür. Kameralı görüntüleme cihazının bir diğer özelliği, görüntüleri fotoğraf veya video formatında kayıt altına alabilmesidir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Üsküdar

Firmamız Üsküdar ilçesine haftanın 7 günü hizmet vermektedir. 7 gün hizmet vermemizin nedeni, hizmet kalitemizi en üst seviyede tutmaktır. Üsküdar ilçesinde oturuyorsanız, oluşturacağınız servis kaydı sayesinde en geç 2 saat içinde adresinize ulaşmaktayız. Hızlı hizmet verebilmek için, mobil ağımızın kalitesini en üst seviyeye çıkarma gayreti içindeyiz. Servis personellerimizi, GPS ile takip ederek adrese en yakın olan personellerimizi yönlendirip, sorununuzu en hızlı bir şekilde çözüme kavuşturma gayreti içindeyiz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Üsküdar

Üsküdar ilçesinde lavabo tıkanıklığının en belirgin nedeni, atık yağlar veya yemek atıklarıdır. Firmamız Üsküdar’da lavabo tıkanıklığını robot cihazla açtıktan sonra, kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş borusu içinde meydana gelen yağlanmayı kontrol etmektedir. Yağlanma oluşmuşsa, tekrar tıkanıklık meydana gelmesi kaçınılmazdır. Bunun için pimaş yıkaması önerilmektedir. Pimaş yıkama sayesinde, pimaş boruları ilk günkü gibi temizlenir. Böylece sık sık tıkanmanın önüne geçilir.

Üsküdar Halkı Bizi Neden Tercih Ediyor?

  • Üsküdarlıların bizi tercih etmelerinin en büyük nedenlerinden biri, tesisat sektöründe lider konumda olmamız ve sağlam referanslara sahip olmamızdır.
  • Firmamız bu hizmeti Türkiye’ye ilk getiren firma olma gururunu yaşamaktadır.
  • Referanslar sayfamızda bulunan firmalara yapılan işler, faturaları ile birlikte kayıt altına alınmaktadır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda faturalar ibraz edilmektedir.
  • Uzun yıllardır hizmet veren firmamız, bugün 15 servis aracı ile en geniş mobil ağına sahip tesisat firmasıdır.
  • Yapılan işler hakkında, günlük olarak servis personeli rapor göndermektedir. Böylece hizmet kalitemizi daha fazla arttırmayı hedeflemekteyiz.
  • Yapılan iş sonrası tadilat yapılması gerektiğinde, işinde uzman olan tadilat ekibimiz bütün tadilatları yapmaktadır. Yapılan tadilatlar garanti altına alınmaktadır.
  • Yapılan iş sonrası, firmamız müşterilerini arayarak servis personelimiz hakkında şikâyet veya memnuniyet tespiti yaparak daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
  • Firmamız, İSO9001 belgesine sahip tek tesisat firmasıdır.

Sizde Üsküdar veya çevre ilçelerde oturuyorsanız firmamızı arayarak, servis kaydı oluşturabilir veya firmamız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek