Gider Tıkanıklığı Açma Fatih

Fatih ilçesinde tıkanıklık açma işlemlerini yıllardır yapan firmamız, deneyimli ekiplerden oluşmaktadır. Tecrübeli ekiplerimizin kullandığı robot cihazlar ile tıkanıklık sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Pimaş Açma Fatih

Fatih ilçesinde pimaş tıkanıklığı günlük hayatta başımıza gelebilecek olan durumlardandır. Ancak ilk defa böyle bir durumla karşılaşıldığında kısa süreli bir panik yaşanır. Tıkalı pimaş borusuna su dökmediğiniz sürece sorun çıkmaz. Su dökerek tıkanıklığı açmayı düşünmek yanlış bir karar olacaktır. Çünkü döktüğünüz suyun basıncı, tıkanıklığı açamazsa taşma meydana gelecektir. Bu durumda sıkıntı daha fazla büyür.

Fatih ilçesinde haftanın 7 günü hizmet veren ekiplerimiz bulunmaktadır. Servis kaydı oluşturarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelmektedir.

Kullandığımız robot cihazlar ile meydana gelen tıkanıklığı en kısa sürede açmaktayız. Ayrıca tıkanıklık açma işleminden sonra kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş içini kontrol etmekteyiz. Böylece pimaş borusunda fark edilmeyen bütün sorunları da tespit etmiş oluruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fatih

Tuvalet tıkanıklığı, tıkanıklık sorunları içinde en can sıkıcı sorunlardan biridir. Tuvalet tıkandığı zaman ikinci bir tuvalet yoksa sorun daha da büyümektedir. Ayrıca tuvalet tıkanıklığında taşmalar da meydana gelmektedir. Fatih’te tuvalet tıkanıklığı meydana geldiğinde sorunun acilen çözülmesi gerekir.

Firmamız, tuvalet tıkanıklığı açma konusunda yılların deneyimine sahiptir. Eğitimli ve tecrübeli personeli ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmasının yanı sıra, en kaliteli hizmeti verme gayreti içindedir.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Fatih

Lavabo tıkanıklığı açmak için farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemler anlık olarak sorunu çözmek için kullanılan yöntemlerdir. Lavabo açma teli, pompa, lavabo açıcı veya sirke-karbonat yöntemlerinden hangisi olursa olsun, bu yöntemlerin etkili olabilmesi için tıkanıklık yakın noktada olmak zorundadır. Tıkanıklık derinlerde olursa bu yöntemlerin hiç biri işe yaramayacaktır. Ayrıca bu yöntemlerden bazılarının zararları bulunmaktadır.

Kimyasal lavabo açıcıların, insan sağlığına olumsuz etkileri bulunmaktadır. İnsan sağlığına olan olumsuz etkisinin yanı sıra pimaş borularına da ciddi zararlar vermektedir. Kimyasal lavabo açıcı kullanılan yerlerde, kameralı görüntüleme cihazı ile yapılan kontrollerde pimaş borularının büzüştüğünü veya eridiğini görmekteyiz.

Lavabo tıkanıklığında bir diğer sorunda, lavaboya dökülen atık yağdır. Atık yağlar sanıldığı gibi su ile akıp gitmez. Pimaş borusu içinde sertleşerek tabaka oluşturur. Böylece borunun çapı daralarak tıkanıklığa sebep olur. Robot cihaz ile tıkanıklığın açılması kesin çözüm sunmaz. Bunun için boru içindeki yağın temizlenmesi gerekir.

Firmamız pimaş yıkama makinesi ile pimaş borusu içindeki yağı tamamen temizler. Böylece borunun içi ilk günkü gibi tertemiz olur.

Sizde Fatih ilçesinde oturuyorsanız ve tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Firmamız, 20 servis aracı ile Türkiye’nin en geniş mobil ağına sahip kurumsal tesisat firmasıdır. Türkiye’de Ankara ve İzmir’de de şubesi bulunan, İSO9001 belgeli tek tesisat firmasıdır.

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek