Gider Tıkanıklığı Açma Ataşehir

Ataşehir ilçesinde uzun yıllardır hizmet veren firmamız, en son teknolojiyi kullanarak ucuz ve kaliteli hizmet verme gayreti içindedir. Ataşehir ilçesinde en çok tercih edilen firmamız, İstanbul’da bulunan birkaç kurumsal tesisat firmasından biridir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Ataşehir

Ataşehir ilçesinde meydana gelen tuvalet tıkanıklıkları büyük sorun teşkil etmektedir. Bunun nedeni hem kötü kokuya sebep olması hem de ortama olan etkisi diyebiliriz. Özellikle hane sakinleri bu sorun için farklı çözümlere başvurmaktadır. Kullanılan bu yöntemler çoğu zaman yetersiz kalmaktadır. Bunun nedeni tıkanıklığın derinlerde olmasıdır.

Hemen hemen bütün yöntemler denendikten sonra tesisatçı aramaya başlarız. Ancak tesisat ustalarının da  fazla seçeneği bulunmamaktadır. Tesisatçının kullanacağı en kesin çözüm; pimaş borusunun değişmesi olacaktır. Bu çözüm yolu hem maliyetlidir hem de zaman almaktadır.

İnternetten biraz araştırma yapıldığında, tuvalet tıkanıklığının açılması için geliştirilmiş robot cihazların olduğunu görürsünüz. Türkiye’ye robot cihazları ilk getiren firmamız bu konuda yılların tecrübesine sahiptir. Kısa sürede kesin çözümle sonuçlanmasının yanı sıra, hiçbir tadilata da gerek kalmamaktır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Ataşehir

Ataşehir ilçesinde lavabo tıkanıklığını açmak için birçok yöntem kullanılmaktadır. Bu yöntemlerin çözümle sonuçlanması için, tıkanıklığın olduğu bölge çıkışa yakın olmak zorundadır. Tıkanıklığın daha derinlerde olması durumunda, robot cihaz ile müdahale edilmesi gerekir. Firmamız uzun yıllardır kullandığı robot cihazla, Ataşehir ilçesine haftanın 7 günü hizmet sunmaktadır.

Lavabo tıkanıklığında kullanılan yöntemlerde biri olan kimyasal lavabo açıcılar, fayda vermekten çok zarar vermektedir. İnsan sağlığı üstündeki zararlarının yanı sıra tesisat sistemine de ciddi zararlar vermektedir. Ataşehir ilçesinde kameralı görüntüleme cihazı ile yaptığımız kontrollerde en sık karşılaştığımız sorun, pimaş borularının büzüşmesidir. Ayrıca kimyasal lavabo açıcıların sık kullanıldığı yerlerde pimaş borularının delindiği bile gözlemlenmiştir. Böyle sorunlar tespit edildiğinde, uygulanacak tek çözüm yolu pimaş borusunun değişmesidir. Daha ucuza pratik çözüm olarak kullanılan kimyasal lavabo açıcılar ilerde daha maliyetli sonuçlar doğurabilmektedir.

Ataşehir’de pimaş açma konusunda da profesyonel çözümler üreten firmamız, özellikle ana gider hattı tıkanıklığına kesin çözüm sunmaktadır. Müşterilerimize en az maliyetle en iyi hizmeti sunmak için, teknolojinin sunduğu bütün imkânları kullanmaktayız.

Ataşehir, Firmamızı Neden Tercih Ediyor?

  • Ataşehirlilerin bizi tercih etmelerinin en büyük nedeni; sağlam referanslara sahip lider tesisat firması olmamızdır.
  • Türkiye’de bu teknoloji ilk kullanan firmadır.
  • Referanslar sayfamızda bulunan firmalara yapılan işler, faturaları ile birlikte kayıt altına alınmaktadır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda faturalar ibraz edilmektedir.
  • Yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız, bugün 15 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip tesisat firmasıdır.
  • Diğer tesisat firmalarının aksine, saha personeli merkezime anlık olarak rapor göndermektedir. Böylece meydana gelebilecek sorunlar anlık olarak tespit edilir.
  • Yapılan bütün onarımlar firmamızın garantisi altındadır. Onarımlarda oluşan sorunlar ücretsiz olarak giderilmektedir.
  • Firmamız, İSO9001 belgesine sahip tek tesisat firmasıdır.

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek