Gider Tıkanıklığı Açma Kadıköy

Kadıköy’de meydana gelen tıkanıklık sorunlarına, firmamız haftanın 7 günü boyunca müdahale etmektedir.

Tuvalet tıkanıklığı açma ve lavabo tıkanıklığı açma işlemlerini büyük bir titizlikle yürüten firmamız, 15 servis aracı ile hizmet vermektedir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Kadıköy

Tuvalet tıkanıklığının en büyük nedenlerinden biri kullanım hatasından kaynaklanmaktadır. Kullanıcıların tuvalete attıkları atıklar sonucu meydana gelen tıkanıklıklar, evde uygulanan yöntemlerle açılmayabilir.

Tıkanıklığın açılması için daha profesyonel yöntemler uygulanmalıdır. Firmamız, sektörel bazda yaptığı araştırmalar ile en yeni teknolojileri ülkemize ilk getiren firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Kadıköy

Kadıköy ilçesinde en sık yaşanan sorunlardan biri lavabo tıkanıklığıdır. Bunun en önemli nedeni; lavaboya atılan yemek atıkları ve atık yağlardır. Atık yağlar hemen tıkanmalara sebep olmasa bile, zamanla birikerek pimaş borusunun çapını daraltmaktadır. Çapı daralan boru nedeniyle tıkanıklık sık sık yaşanmaya başlar.

Firmamız, Kadıköy ilçesinde meydana gelen lavabo tıkanıklığı için, robot cihaz ile müdahale etmenin yanı sıra, kameralı görüntüleme cihazı ile yapılan incelemede müşterilerine bilgi vermektedir. Yağlanmanın meydana geldiği ve bu nedenle tekrar tıkanıklık yaşanmasının kaçılmaz olduğu bilgisi verilir. Lavabo tıkanıklığının tekrar tekrar yaşanmaması için mutlaka pimaş yıkaması yapılmalıdır.

Pimaş yıkama işlemi için kullanılan makine, 200 bar basınca kadar tazyikli su ile pimaş borularını yıkar. Yıkama işleminden sonra mutlaka tekrar kameralı görüntüleme cihazı ile kontrol yapılır. Borunun yağdan tamamen arındığından emin olan ekiplerimiz işlemi sonlandırır.

Referanslar sayfamızda da görüldüğü gibi; özellikle gıda sektörünün öncü firmalarına bu hizmeti daha sık vermekteyiz.

Pimaş Açma Kadıköy

Pimaş açma konusunda deneyimli ekiplerimiz, pimaş tıkanıklığını kesin olarak açmaktadır. Tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarının yanı sıra, binaların ana gider hatlarında da tıkanıklık meydana gelmektedir. Bu durum bütün bina sakinlerini etkilemektedir. Ancak alt katlarda özellikle bodrum katlarda oturanlar bu sorundan doğrudan etkilenmektedir.

Ana gider hattı tıkanıklığında özellikle bodrum katlarda oturanların tuvaletlerinde taşmalar meydana gelir. Bu sorunun geçici olarak durdurmak için, bütün bina sakinlerinin su kullanımını durdurmaları gerekir.

Ekiplerimiz, tıkanıklığın olduğu kısmı tespit ederler. Daha sonra özel başlıklara sahip robot cihaz ile tıkanıklığa müdahale ederler. Bazı durumlarda logardan müdahale etmek gerekir. Eğer logar yeri bilinmiyorsa detektör cihazı ile logar yeri tespit edilir. Tıkanıklık açıldıktan sonra, kameralı görüntüleme cihazı ile gider hattı ayrıntılı olarak kontrol edilir. Kontrol sırasında, pimaş hattında olan ama bilinmeyen sorunlarda tespit edilir.

Kadıköy İlçesindekiler Neden Firmamızı Seçiyorlar?

  • Firmamız, tesisat sektöründe lider konumdadır.
  • Birçok bilindik firmaya hizmet vermektedir. Referanslar sayfamızda bulabilirsiniz.
  • Tıkanıklığı kesin olarak açmaktadır ve gerekli kontrolleri sağlamaktadır.
  • İSO9001 belgesine sahip tek tesisat firmasıdır
  • Tıkanıklığın nedeni tespit edildikten sonra onarım çalışmalarını da yapmaktadır.
  • Yapılan onarımlara garanti vermektedir.
  • Daha kaliteli hizmet vermek için, mobil hizmet ağını her sene geliştirmektedir.
  • Kullandığı teknoloji sayesinde, saha ekiplerinin yaptığı işleri anlık olarak takip etmektedir.

Ayrıntılı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek