Gider Tıkanıklığı Açma Bahçelievler

Bahçelievler ve çevresinde meydana gelen tıkanıklıklara haftanın 7 günü hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşterilerin talep ve şikâyetlerini büyük bir hassasiyetle incelemektedir.

Pimaş Açma Bahçelievler

Pimaş tıkanıklıkları arasında en sıkıntılı olan tıkanıklık, ana gider hattı tıkanıklığıdır. Firmamız deneyimli kadrosu ile Bahçelievler’ de ana gider hattı tıkanıklığına kesin çözüm sunmaktadır. Robot cihaz kullanılarak uygulanan çözüm yolu ile hiçbir yere zarar vermemektedir. Pimaş tıkanıklığını açmak için üretilen robot cihazlar, pimaş borularına da zarar vermemektedir. Tıkanıklık açma çalışmaları bittikten sonra, kameralı görüntüleme cihazı ile ana gider hattının içi kontrol edilmektedir. Müşterinin istemesi durumunda, kamera görüntüleri video veya resim formatında müşteriye verilmektedir.

Firmamız, banyo yer süzgeci tıkanıklığı ve duşa kabin gideri tıkanıklığını da robot cihaz ile açmaktadır. Aynı şekilde, tıkanıklık açıldıktan sonra mutlaka kameralı görüntüleme cihazı ile kontrol yapılmaktadır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Bahçelievler

Lavabo tıkanıklığı sık başımıza gelen sorunlardan biridir. Lavabo tıkanıklığı, lavaboya atılan katı cisimler ve atık yağdan dolayı tıkanmaktadır. Lavabolar çok kullanıldığı için bazen farkında olmadan bazen de “bir şey olmaz” diye atıkları lavaboya atarız.

Atıklar, lavabo sifonunda birikerek hem kötü kokuya neden olur hem de lavabo tıkanıklığına neden olur. Özellikle mutfak lavabosuna dökülen atık yağ ilerde ciddi sorunlara sebep olur. Atık yağ, boru içinde sertleşerek borunun iç çapının daralmasına neden olur. Pimaş borusunun iç çapı daraldığında sık sık tıkanmaya başlar. Bazı ev hanımları boru içindeki yağın erimesi için lavaboya sıcak su dökerler. Sıcak su yakın mesafedeki yağı eritir ancak daha derinlerde olan yağı eritemez. Pimaş borusunun yağdan temizlenmesi için mutlaka pimaş yıkama işlemi yapılmalıdır.

Firmamız pimaş yıkama işlemini yıllardır uygulamaktadır. Pimaş yıkama işleminden sonra, pimaş boruları ilk günkü gibi temizlenmiş olur.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Bahçelievler

Tuvalet tıkanıklığının iki sebebi bulunmaktadır. Birinci sebep; kullanım hatasıdır. Kullanıcılar, tuvalete erimeyen cisimleri tuvalete attıklarında bu cisimler zamanla birikerek tıkanıklığa neden olur. İkinci sebep; borunun eğimsiz olması veya pimaş borularının içine kaçan inşaat atıklarıdır.

Kullanıcı hatalarından kaynaklanan sorunları robot cihaz ile rahatlıkla açıyoruz. Robot cihaz ile tuvalet tıkanıklığı açıldıktan sonra kameralı görüntüleme cihazı ile gerekli kontrolleri sağlıyoruz. Ancak pimaş borusunun eğimsiz olması durumunda, boru sökülüp tekrar eğim verilmesi gerekir. Firmamızın onarım ekibi uzman personellerden oluşmaktadır. Ayrıca firmamız tarafından yapılan bütün onarımlar garanti altına alınmaktadır.

Bahçelievler İlçesi Neden Bizi Tercih Ediyor?

  • Tıkanıklık için kullanılan teknolojiyi Türkiye’ye ilk getiren firmayız.
  • İSO9001 belgesine sahip tek tesisat firmasıdır.
  • Türkiye’de 15 servis aracı ile en geniş mobil ağına sahip firmadır.
  • Robot cihaz ile tıkanıklık açıldıktan sonra, kameralı görüntüleme cihazı ile gerekli kontrolleri yapan birkaç firmadan biridir.
  • Bahçelievler ve çevre ilçelere haftanın 7 günü hizmet vermektedir.
  • Referanslar sayfasında görülen firmalara düzenli olarak hizmet vermektedir.
  • Onarım gerektiren durumlarda, onarım ekibi ile bütün onarımları yaparak garanti altına almaktadır.
  • Müşterileri ile iletişime geçerek talep ve şikâyetleri kayıt altına almaktadır.

Verdiğimiz hizmetler, hizmet ücretleri, garanti kapsamına giren durumlar, kullandığımız cihazlar ve daha fazlası hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek